Arisa Jaz

Arisa Jaz

Czujesz, że w Twoim życiu dzieje się coś złego. Coś, z czym nie możesz sobie poradzić. Nie rozumiesz swoich uczyć i emocji. Dręczą Cię niezrozumiałe lęki i obawy. Nie masz z kim na ten temat porozmawiać lub zwrócić się o pomoc… 
Zapraszam Cię na spotkanie ze mną. Pomogę Ci w odnalezieniu zrozumienia i akceptacji Twoich emocji.

Jestem psychoterapeutką Gestalt (w trakcie szkolenia w Instytucie Gestalt w Krakowie), a także arteterapeutką (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu). 
W pracy wykorzystuję również metody terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach  – TSR (LETSR Wrocław). Chętnie wykorzystuję także elementy pracy z ciałem oraz oddechem. 

Najważniejszymi zasadami w pracy psychoterapeuty są dla mnie uważność, akceptacja oraz zrozumienie. W moim gabinecie panuje przyjazna atmosfera, która pomaga w otwarciu się. Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych i młodzieży od lat 12. Pracuję pod nadzorem superwizora, dzięki czemu jestem bardziej obiektywna i mam pełniejszy kontakt z klientem. 

Chciałabym nawiązać z Tobą szczerą relację, abyśmy podjęli decyzję o wspólnej drodze terapeutycznej. Musisz jednak wiedzieć, że czeka Cię trudna praca, wymagająca szczerości i zaangażowania. Jednak jest to jedyna droga do prawdziwego poznania i zrozumienia siebie, a także zapoczątkowania zmian w Twoim życiu. 

Przewiń do góry