+48 603 970 450       +48 508 992 401

Magdalena Łabieniec

Magdalena Łabieniec

Psychoterapia jest dla mnie najbardziej oczywistą drogą dla osoby, która czuje, że czegoś ważnego w życiu nie otrzymała, odczuwa jakiś brak, jakąś niezgodę i żal, cierpi, złości się lub odczuwa lęk. Czuje się samotna lub nie rozumiana albo jest niezadowolona z relacji, które tworzy w swoim życiu.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Szkolenie to posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

W przeszłości ukończyłam podyplomowy Roczny Staż Edukacji Psychologicznej i Rozwoju Osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie – tzw. „Staż Gestalt” oraz Roczne Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku Terapii i Edukacji Psychologicznej „INTRA” w Warszawie.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w psychoterapii własnej indywidualnej oraz grupowej dla osób z syndromem DDA i DDD.

Doświadczenie zawodowe jako psycholog zdobywałam pracując w warszawskich placówkach: Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala Bielańskiego, w „Stowarzyszeniu dla Rodzin”, a także w trakcie staży w Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Ośrodku Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego przy ul. Dolnej 42 oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy Warszawskiego Towarzystwa Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży od 13-go roku życia, włączając do pracy z nastolatkiem także wspólne sesje w diadzie rodzic-dziecko.
Pracuję z osobami, które doświadczają trudności w kontaktach z ludźmi, cierpią z powodu zaburzeń osobowości, nastroju, lęków, objawów nerwicowych, depresji, kryzysów. Z osobami z tzw. syndromem DDA i DDD. Pracuję z osobami cierpiącymi na chorobę afektywną dwubiegunową (CHAD). Wspieram także osoby cierpiące z powodu schizofrenii, zaburzeń psychotycznych, będące w remisji i pod opieką lekarza psychiatry, stosujące farmakoterapię.

Pracuję w nurcie integracyjnym, wykorzystując elementy pracy kierunków poznawczo-behawioralnego, psychodynamicznego oraz humanistyczno-doświadczeniowego.
Swoją pracę poddaję systematycznie superwizji.

Prywatnie mam męża i 7-letnią córkę oraz 11-letniego labradora Tao. Lubię kino, teatr i książki. Z aktywności fizycznych lubię pływanie, ćwiczenia ze sztangą i zajęcia łączące pilates, tai chi i jogę. Gdy potrzebuję odpocząć, zaszywam się w domu w lesie.

Przewiń na górę