+48 603 970 450       +48 508 992 401
Ośrodek Psychoterapii Honorata Skrętowska

Anna Religa

Anna Religa

Jestem absolwentką Psychopedagogiki kreatywności. Ukończyłam APS im Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Obecnie uczestniczę w czteroletnim procesie szkoleniowym Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Szkolenie posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w nurcie integracyjnym, co oznacza, że w swojej pracy łączę elementy różnych podejść terapeutycznych, w zależności od potrzeb klienta.

Pracuję z osobami które przeżywają kryzysy osobiste, borykają się z trudnościami w relacjach, mają zaburzenia lękowe, depresyjne, które mają poczucie, że „stoją w miejscu”, pragną się rozwijać.

Swoją pracę opieram na stworzeniu relacji terapeutycznej z klientem oraz wykorzystywaniu wiedzy i umiejętności zdobytej podczas warsztatów oraz superwizji. Korzystam z superwizji klinicznej certyfikowanych superwizorów PTP.

Lubię koty ponieważ są nieprzewidywalne i pełne gracji. Lubię chodzić po górach – bo to wyzwanie. Kocham śpiewać ponieważ to fantastyczna metoda uwalniania emocji. 

Przewiń na górę