+48 603 970 450       +48 508 992 401
Ośrodek Psychoterapii Honorata Skrętowska

Marta Chwastek

Marta Chwastek

Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie szkolenia w krakowskim Instytucie Gestalt posiadającym akredytację European Association for Gestalttherapy (EAGT) oraz absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunkach praca socjalna i socjologia. Ukończyłam również podyplomowe studia z zarządzania zasobami ludzkimi.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Pracując zawodowo jako partner biznesowy HR wspieram rozwój zawodowy pracowników na różnych szczeblach w strukturze organizacyjnej.
Jako psychoterapeutka prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par. W procesie terapeutycznym z ciekawością i wrażliwością towarzyszę klientom / klientkom w ich rozwoju osobistym, doświadczaniu siebie i swojego życia w relacji z otoczeniem oraz pokonywaniu trudności życiowych.
Szczególnie ważna jest dla mnie jakość mojej pracy terapeutycznej dlatego pracuję w oparciu o kodeks etyczny EAGT oraz poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci, pasjonatką górskich wycieczek. Moje motto: „Szczęście polega m.in. na tym, że człowiek jest w stanie się zatrzymać i uświadomić sobie chwilę obecną…” – Thich Nhat Hanh.

Przewiń na górę